Trzewiki Spawalnicze TAGO S3 SRC
Materiał wierzchni: trudnonamakalna skóra tłoczona
Podszewka: TEXELLE, oddychająca, dobrze pochłaniająca i odprowadzająca wilgoć, odporna na wytarcia,
Podeszwa: PU/TPU
Podnosek: Stalowy
Informacje o produkcie:
Trzewiki ochronne Spawalnicze Włoskiego producenta Cofra z linii TECHNO. Charakteryzują się specjalnie zaprojektowaną podeszwą z poliuretanu termoplastycznego podwójnej gęstości. Specjalna mieszanka poliuretanu oraz konstrukcja samej podeszwy zapewnia doskonałą przyczepność. Odpowiednio poprowadzone rowki w podeszwie wspomagają jej samoczyszczenie. Wkładka anatomiczna wykonana z miękkiej Pianki EVA b, antystatyczna, górna warstwa wykonana została z materiału oddychającego, antybakteryjnego. Wkładka o zróżnicowanej grubości (12 mm przy pięcie, 8 mm w części środkowej i 3,8 mm przy palcach)
Normy:
Zalety:
- Stalowa wkładka antyprzebiciowa
- Dodatkowa ochrona noska przed przetarciami
- Dodatkowa ochrona przed iskrami
POLIURETAN PODWÓJNEJ GĘSTOŚCI
Szerokie kanały i konstrukcja bieżnika zapewniają wysoką przyczepność. podeszwa biegnie od pięty, po sam czubek, aby zapewnić lepszą ochronę i odporność na zużycie. Pięta z szeroką powierzchnią oparcia zapewnia maksymalny komfort.
Parametry:
Kod producenta:
NT050-000
Stan opakowania:
oryginalne
Przeznaczenie:
trudnopalne (dla spawacza)
Cechy dodatkowe:
nieprzemakalne (2)
Kategoria ochrony buta:
S3
Kod oznaczenia ochronnego:
A - obuwie antyelektrostatyczne, AN - ochrona kostki, E - absorbcja energii w części piętowej, FO - odporność podeszew na olej napędowy, P - odporność na przebicie z siłą 1100N, SRA - odporność na poślizg na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurysiarczanu sodu SLS, SRB - odporność na poślizg na podłożu ze stali pokrytym glicerolem, SRC - odporność na poślizg na obydwu podłożach, WR - odporność na wodę
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.